منوي اصلي
تبليغات
موضوعات
تبليغات در بويور
اخبار مهم استخدامي
آرشيو بويور
درباره ما
» معني بويور : بويور در ترکي آذري به معني بفرماييد مي باشد
معرفي بويور : این سایت با جدیدترین اخبار استخدامی زیر نظر نیازمندی بویور راه اندازی شده است تا پل ارتباطی مناسبی بین شما کاربران عزیز و نیازمندی بویور واقع شود و و با اطلاع رسانی تازه ترین اخبار و آگهی استخدامی کشور , و بالاخص تبریز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نماید.امیدواریم با کمک شما بتوانیم در شهر اولین ها پرتال جامع نیازمندی بویور را به عنوان اولین پایگاه جامع نیازمندی در تبریز راه اندازی نماییم. آیدی یاهو ما : buyoor2
توجه : جهت مشاهده آسان در موبایل به آدرس زیر مراجعه کنید
www.boyoor.blogfa.com/m

بانک رفاه با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری بانک و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی (تحویلدار) مورد نیاز خود در استان های اصفهان ، خراسان رضوی و یزد از بین برادران واجد شرایط با مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مندرج در جدول شماره 1 و از طریق برگزاری آزمون کتبی، ارزیابی های رفتاری، روانشناختی و تخصصی تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانائی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت «قراردادی»استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام جدید بانک رفاه, استخدام بانک رفاه جدید, آگهی استخدام در بانک رفاه, اطلاعیه استخدامی بانک رفاه

معاونت امور بین الملل و ارزی بانک دی در راستای نقش آفرینی ارزشی و استفاده از تجارب متخصصان محترم سیستم بانکی جهت تامین کادر ارزی شعب منتخب شهرستان های کیش، ساری، اصفهان، تبریز، مشهد، اهواز و شیراز در نظر دارد از بین عزیزان پس از مطالعه دقیق رزومه های ارسالی دعوت به مصاحبه و نهایتا انعقاد قرارداد همکاری در سطح کل کشور نماید.
برچسب‌ها: استخدام بانک دی, آگهی استخدام جدید بانک دی, شرایط استخدام بانک دی

بانک شهر به منظور تامین تعداد محدود نیروی انسانی موردنیاز خود در شغل متصدی امور بانکی در شهر تهـران ، اصفهان و شیراز از بین متقاضیان آقا ، فارغ التحصیل مقطع تحصیلی کارشناسی در رشته های تحصیلی بانکداری ، حسابداری ، مدیریت بازرگانی ، اقتصاد بازرگانی و کامپیوتر (نرم افزار) از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی به تدریج و متناسب با نیاز دعوت به همکاری می نماید .


برچسب‌ها: دعوت به همكاري بانك شهر, استخدام بانك شهر, استخدام جديد بانك شهر

بانک شهر به منظور تامین تعداد محدود نیروی انسانی موردنیاز خود در شغل متصدی امور بانکی در شهر تهـران ، اصفهان و شیراز از بین متقاضیان آقا ، فارغ التحصیل مقطع تحصیلی کارشناسی در رشته‌های تحصیلی بانکداری ، حسابداری ، مدیریت بازرگانی ، اقتصاد بازرگانی و کامپیوتر (نرم افزار) از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی به تدریج و متناسب با نیاز استخدام می نماید . 


برچسب‌ها: استخدام بانك شهر, آگهي استخدام نيرو در بانك شهر, استخدام جديد بانك شهر

انک پارسیان به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، کاربر بانکی (تحویلدار) استخدام می‌کند.بهگزارش ایسنا، بانک پارسیان به منظور تأمین و تکمیل نیروی انسانی شعب از واجدین شرایط بر اساس اولویتهای 


برچسب‌ها: آگهي استخدام بانك پارسيان, استخدام جديد بانك پارسيان, اطلاعيه استخدامي بانك پارسيان

بانک پارسیان به منظور تأمین و تکمیل نیروی انسانی شعب در شهرهای اصفهان، شهرضا، شهرکرد، کاشان، یاسوج و سیرجان از واجدین شرایط بر اساس اولویت های مورد نیاز، جهت شغل کاربر بانکی (تحویلداری) از دارندگان مدرک کارشناسی به شرح ذیل استخدام می نماید.


برچسب‌ها: آگهي استخدام بانك پارسيان, استخدام جديد بانك پارسيان, آگهي استخدام نيرو در بانك پارسيان

شرکت نفت سپاهان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر جهت اشتغال در پالایشگاه نفت سپاهان واقع در اصفهان در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد , دکترا استخدام می نماید.


برچسب‌ها: آگهی استخدام کارشناس, استخدام مهندس صنایع, آگهی استخدام مهندس کامپیوتر, استخدام کارشناس ارشد, استخدام در اصفهان

شرکت گوشتیران دراصفهان جهت تکمیل کادر فروش بازاریاب تلفنی و حضوری استخدام می نماید.


برچسب‌ها: استخدام بازاریاب دراصفهان, استخدام شرکت گوشتیران در اصفهان, استخدام نیرو در اصفهان

واحدی تولیدی و صنعتی الیاف ساویس اسپادانا واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته‌های زیر استخدام می نماید


برچسب‌ها: استخدام در اصفهان, آگهی استخدام کارشناس در اصفهان, استخدام کارشناس نساجی در اصفهان, استخدام های جدید در اصفهان

معاونت امور بین الملل و ارزی بانک دی در راستای نقش آفرینی ارزشی و استفاده از تجارب متخصصان محترم سیستم بانکی جهت تامین کادر ارزی شعب منتخب شهرستان های کیش ، ساری ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، اهواز و شیراز ، در نظر دارد از بین عزیزان 


برچسب‌ها: آگهی استخدام بانک دی, استخدام جدید بانک دی

موسسه مطبوعاتی کیاست به منظور افزایش نیروی انسانی خود اقدام به استخدام در زمینه های زیر نموده است:


برچسب‌ها: استخدام موسسه مطبوعاتی, آگهی استخدام موسسه مطبوعاتی, استخدام کارشناس بازرگانی, استخدام در اصفهان

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: سایت سازمان سنجش هم علاوه بر سایت بانک سپه از متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی این بانک ثبت نام می کند.
برچسب‌ها: استخدام جدید بانک سپه, آگهی استخدام بانک سپه, جزئیات استخدام بانک سپه

یک شرکت پیمانکاری مستقر در شركت پالايش نفت اصفهان در نظر دارد تعدادی نیرو به صورت پیمانکاری ارکان ثالث در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی با شرایط مندرج از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی، گزینش و طب کار جذب نماید. تبصره 1: حداقل معدل برای دانشگاه های تهران- صنعتی شریف- صنعتی امیرکبیر- صنعتی اصفهان- اصفهان- صنعت نفت- علم و صنعت و خواجه نصیر 13 می باشد. تبصره 2: در صورت گذراندن خدمت سربازی 2 سال به حداکثر سن اضافه خواهد شد. تبصره 3: در صورت ارایه سابقه کار حداکثر 5 سال به شرایط سنی متقاضیان اضافه خواهد شد. 


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت نفت, استخدام شرکت پالایش نفت, استخدام جدید در اصفهان, استخدام شرکت نفت اصفهان

یک شرکت پیمانکاری مستقر در شركت پالايش نفت اصفهان در نظر دارد تعدادی نیرو به صورت پیمانکاری ارکان ثالث در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی با شرایط مندرج از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی، گزینش و طب کار جذب نماید. تبصره 1: حداقل معدل برای دانشگاه های تهران- صنعتی شریف- صنعتی امیرکبیر- صنعتی اصفهان- اصفهان- صنعت نفت- علم و صنعت و خواجه نصیر 13 می باشد. تبصره 2: در صورت گذراندن خدمت سربازی 2 سال به حداکثر سن اضافه خواهد شد. تبصره 3: در صورت ارایه سابقه کار حداکثر 5 سال به شرایط سنی متقاضیان اضافه خواهد شد. 


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت نفت, استخدام شرکت پالایش نفت, استخدام جدید در اصفهان, استخدام شرکت نفت اصفهان

شرکت سپاهان همراه  جهت تکمیل کادر خود در سه ردیف شغلی با شرایط زیر استخدام می نماید.


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت سپاهان, استخدام کارشناس حسابداری, استخدام جدید شرکت سپاهان

سازمان قطار شهری اصفهان و حومه در نظر دارد نسبت به جذب یک نفر کارشناس بازرگانی با حداقل شرایط زیر پس طی مراحل قانونی و مصاحبه اقدام نمایند


برچسب‌ها: آگهی استخدام مترو اصفهان, استخدام قطار شهری اصفهان, شرایط استخدام مترو اصفهان

کارشناس مهندسی شیمی‌و مکانیک (خانم) با حداقل 2 سال سابقه کار و مسلط به زبان انگلیسی در 4 ردیف شغلی استخدام می گردد


برچسب‌ها: آگهی استخدام کارشناس اداری, استخدام کارشناس حسابداری در اصفهان, استخدام های جدید در اصفهان

 یک شرکت پیمانکاری مستقر در شركت پالايش نفت اصفهان در نظر دارد تعدادی نیرو به صورت پیمانکاری ارکان ثالث در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی با شرایط مندرج از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی، گزینش و طب کار استخدام نماید...


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان, استخدام شرکت نفت اصفهان, آگهی استخدام در اصفهان, استخدام جدید در اصفهان

موسسه مالی و اعتباری کوثر جهت تکمیل کادر اداری خود در دو استان استخدام می نماید


برچسب‌ها: استخدام موسسه کوثر, آگهی استخدام موسسه کوثر, شرایط استخدام موسسه کوثر

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان گفت: در حال حاضر ۸۴۲ مهد کودک در استان فعالیت می‌کنند که ۱۷۰ مهد در روستاها و باقی در شهرها فعال هستند و در سال آموزش ۹۲، ۴۰ هزار کودک با حضور ۱۰ هزار مدیر و مربی را تحت پوشش قرار دارند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سعید صادقی شامگاه سه شنبه در نود و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان ...


برچسب‌ها: استخدام مربی در اصفهان, آگهی استخدام مربی در اصفهان, استخدام در مهدکودک در اصفهان

شرکت ورزشی راین جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود در شهرهای کرج – تهران – شیراز – رشت و اصفهان از افراد واجد شرایط زیر استخدام می نماید.
برچسب‌ها: استخدام کارشناس تربیت بدنی, استخدام لیسانس تربیت بدنی, استخدام در کرج, استخدام در شیراز

موسسه طرحکده فعال در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی جهت تکمیل کادر خود مدیر فروش و مدیر بازرگانی استخدام مینماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, استخدام مدیربازرگانی در اصفهان, آگهی های استخدامی اصفهان

موسسه ندای راه زندگی به منظور فعالیت در زمینه‌های مشاوره ،از کلیه متخصصان در رشته‌های روانشناسی ، مشاوره و علوم تربیتی پژوهش و آموزش از فارغ‌التحصیلان مقطع فوق‌لیسانس به بالا در گرایش‌های زیر استخدام می‌نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, استخدام کارشناس روانشناسی در اصفهان, استخدام کارشناس علوم تربیتی در اصفهان, نیازمندی اصفهان

مجتمع پزشکی نوید واقع در اصفهان از  خانم های دارای حجاب برتر(چادر) استخدام می نماید. شرایط استخدام به صورت زیراست:
برچسب‌ها: آگهی استخدام فوق دیپلم مامایی در اصفهان, آگهی استخدام رشته مامایی در اصفهان, نیازمندی اصفهان

مرکز بهداشت استان اصفهان اقدام به دعوت و همکاری پزشکان عمومی در برنامه پزشک خانواده کرده است.
محسن روحانی، مدیر گروه گسترش شبکه‌های مرکز بهداشت استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، با اعلام این خبر گفت: منطقه شرق اصفهان با کمبود پزشک عمومی در برنامه پزشک خانواده رو به روست.
وی با اشاره این‌که مرکز بهداشت استان اصفهان برای جبران این کمبود اقدام به دعوت و همکاری پزشکان عمومی در برنامه پزشک خانواده کرده است، اظهار کرد: برای اجرایی شدن برنامه پزشک خانواده در مرکز بهداشتی درمانی روستایی از پزشکان عمومی دعوت به همکاری می‌شود.
مدیر گروه گسترش شبکه‌های مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان این‌که در حال حاضر به ۶۰ پزشک عمومی برای اجرای طرح پزشک خانواده نیازمند هستیم، افزود: منطقه شرق اصفهان، برخوار، شاهین‌شهر، تیران، چادگان، خمینی‌شهر، خوانسار، مبارکه، نطنز، نجف‌آباد، خوروبیابانک، شهرضا، فریدون‌شهر، فریدن، میان‌دشت، گلپایگان، لنجان، فلاورجان، سمیرم و دهاقان از جمله مناطقی است که با کمبود پزشک مواجه هستند.


برچسب‌ها: استخدام اصفهان, آگهی استخدام مرکز بهداشت اصفهان, نیازمندی استخدامی اصفهان, شرایط استخدام در مرکزبهداشت اصفهان

شرکت ساخت تجهیزات سپاهان (گروه مپنا) واقع در اصفهان جهت تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد خلاق و با انگیزه واجد شرایط استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت تجهیزات سپاهان, استخدام مهندس مکانیک, استخدام کارشناس مکانیک در اصفهان

شرکت بین المللی واردات و پخش تجهیزات پزشکی جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران و اصفهان و گیلان و آذربایجان غربی استخدام می نماید
برچسب‌ها: استخدام در ارومیه, آگهی استخدام در آذربایجانغربی, استخدام در گیلان, استخدام در اصفهان

شرکت صنایع ریخته‌گری اصفهان در نظر دارد به منظور افزایش کادر فنی خود در رشته‌های نقشه کشی (دیپلم/فوق دیپلم) و مهندسی متالوژی استخدام کند.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت صنایع ریخته گری اصفهان, استخدام مهندس صنایع در اصفهان, استخدام مهندس متالوژِی در اصفهان

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی بمنظور تکمیل کادر تخصصی خود در تهران بصورت تمام وقت به دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر دررشته‌های تحصیلی مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت اداری و منابع انسانی، مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار و سخت افزار)مدیریت آمار و مهندسی صنایع که واجد شرایط ذیل باشند نیاز دارد. ل
برچسب‌ها: استخدام کشتیرانی, استخدام جدیدکشتیرانی, آگهی استخدام در کشتیرانی, متن استخدام کشتیرانی, شرایط استخدام در کشتیرانی

شرکت فنی مهندسی نانوتکنیک، جهت تکمیل کادر فنی خود نیروی فعال استخدام می‌نمائید.(استخدام فقط اصفهان)


برچسب‌ها: آگهی استخدام لیسانس کامپیوتر در اصفهان, استخدام مدیریت بازرگانی در اصفهان, آگهی استخدام در اصفهان

شرکت آریا بتن سپاهان جهت تکمیل کادر اداری و فنی خود در سه ردیف شغلی زیر با شرایط زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام کارمند در اصفهان, استخدام در آریا بتن اصفهان, استخدام جدید در اصفهان, آگهی استخدام مهندس عمران در اصفهان

ضمن تشکر از استقبال داوطلبان محترم استخدام درگروه سرمایه گذاری انتخاب به آگاهی می رساند این گروه به منظورتأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در سازمان هلدینگ ،شرکتهای تولیدی ،فروش ولجستیک واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت از بین واجدین شرایط مرد(در حومه شهراصفهان ، شاهین شهر ، میمه ، مورچه خورت،سپاهان شهر) در مقطع تحصیلی لیسانس وبالاتررشته های مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک،مهندسی برق والکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مدیریت(بازرگانی-مالی-صنعتی-دولتی –اجرایی -MBA)، حسابداری
برچسب‌ها: آگهی استخدام گروه انتخاب در اصفهان, استخدام انتخاب در اصفهان, آگهی استخدام مهندس کامپیوتر در اصفهان, استخدام مهندس برق در اصفهان

شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس (سهامی خاص) فعال در تولید و خدمات پس از فروش دستگاه های خودپرداز از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای همکاری در اصفهان ،کاشان ، یزد و شهرکرد استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام فوق دیپلم کامپیوتر, استخدام فوق دیپلم حسابداری در تهران, استخدام در یزد, استخدام کارشناس مخابرات در شهرکرد, استخدام در کاشان

شرکت پخش سراسری یک و یک در راستای توسعه فعالیت های خود و تکمیل کادر نیروی انسانی از واجدین شرایط با حقوق و مزایای مکفی استخدام می نماید. 


برچسب‌ها: آگهی استخدام یک و یک, استخدام شرکت یک و یک, استخدام در قم, استخدام در سنندج

شرکت آجر نماچین رویال جهت تکمیل کادر فروش خود از متقاضیان واجد شرایط ( خانم ) در اصفهان از طریق مصاحبه حضوری و تخصصی استخدام می نماید .
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, استخدام کارشناس در اصفهان, آگهی استخدام کادر فروش در اصفهان

شرکت بازرگانی  واقع در اصفهان جهت تکمیل نیروی انسانی خود افراد زیر را استخدام می نماید :
برچسب‌ها: آگهی استخدام دیپلم, استخدام فوق دیپلم در اصفهان, استخدام کارشناس کامپیوتر در اصفهان

شرکت ریخته گری اصفهان جهت تکمیل کادر فنی خود در رشته مهندسی صنایع از افراد واجد شرایط (لیسانس یا فوق لیسانس و ترجیحا فارغ التحصیل از دانشگاههای دولتی ) ، در بخش برنامه ریزی کنترل تولید استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام ریخته گری اصفهان, استخدام کارشناس در اصفهان, استخدام کارشناس برنامه ریزی در اصفهان

شرکت ملت صنعت سازنده قطعات نفت گاز پتروشیمی در نظر دارد جهت تقویت گروه مهندسی خود اقدام به استخدام نیرو جهت پست سازمانی دبیرخانه،مدیر مهندسی و مدیر تولید با توانایی های مورد نظر ذیل نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام فوق دیپلم در اصفهان, استخدام کارمند در اصفهان, استخدام کارمند دبیرخانه در اصفهان, نیازمندی اصفهان

موسسه مطبوعاتی کیاست در اصفهان کارمند دفتری خانم و آقا در زمینه های خبر نگار /تحلیل نویس /گزارش نویس تحلیلی/ عکاس / بازاریاب / نویسنده / با شرایط زیر استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام روزنامه نگار, استخدام موسسه مطبوعاتی, استخدام عکاس, استخدام ویراستار, آگهی استخدام موسسه مطبوعاتی در اصفهان

یک مجموعه معتبر نفت و گاز،در 23 ردیف شغلی از جمله لیسانس و فوق لیسانس رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات لیسانس و فوق لیسانس رشته مهندسی مکانیک و.. جهت تکمیل نیروی متخصص، جهت کار در مجموعه ها و پروژه های خود با شرایط ویژه استخدام  می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت نفت و گاز, اطلاعیه استخدامی شرکت نفت و گاز, استخدام شرکت زیرنظر نفت, آگهی استخدام گسترده در خوزستان

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا در نظر دارد در جهت تقویت کادر فنی خود برنامه نویس php ساکن اصفهان استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام برنامه نویس, استخدام در اصفهان, نیازمندی اصفهان, آگهی استخدام در اصفهان

شرکت ملت صنعت سازنده قطعات نفت گاز پتروشیمی در نظر دارد بمنظور تقویت گروه مهندسی خود جهت پست های سازمانی تولید و فنی مهندسی با توانایی های مورد نظر ذیل استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام مدیرفنی در اصفهان, استخدام شرکت پتروشیمی, آگهی استخدام مهندسی معکوس قطعات, نیازمندی اصفهان

شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا در نظر دارد در جهت تقویت کادر فنی خود برنامه نویس php ساکن اصفهان استخدام می نماید. 
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, نیازمندی استخدامی اصفهان, آگهی استخدام برنامه نویس در اصفهان, استخدام های اصفهان

شرکت نئوپان اصفهان در نظر دارد بمنظور تکمیل کادر پرسنلی خود از یک مدیر تولید باسابقه ی ۱۰ سال به بالا جهت کار در کارخانه ی واقع در گلدشت نجف آباد استخدام نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام در نجف اباد, آگهی جدیداستخدامی

شرکت کارگزاری توسعه فردا در نظر دارد در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و کیش از میان دارندگان مدارک زیر استخدام نماید: برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت کارگزاری بورس, آگهی استخدام کارمندبورس, استخدام شرکت بورس, آگهی استخدام تحلیل گر بازارسرمایه

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) استخدام نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت نفت, آگهی استخدام جدید شرکت نفت خلیج فارس, اطلاعیه استخدامی شرکت نفت, استخدام کارشناس شیمی

شرکت جهان کار اصفهان در نظر دارد بمنظور افزایش کادر خود  یک نفر کارشناس بهداشت حرفه ای با حد اقل ۳ سال سابقه کار را در محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان استخدام نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای در اصفهان, آگهی استخدام جدید در اصفهان, نیازمندی اصفهان

شرکت احیا درمان پارت بمنظور تکمیل کادر پرسنلی خود در 5 ردیف شغلی از جمله زشک عمومی،مسلط به زبان انگلیسی یا عربی کارشناس بازرگانی کارشناس حسابداری و .. استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام پرستار, آگهی استخدام دی ماه 92, آگهی های استخدامی جدید دی ماه, استخدام پزشک عمومی

نمایندگی پخش محصولات لبنی خزر شیر در اصفهان به افراد زیربا حقوق ثابت + پورسانت عالی + پاداش انگیزشی استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام بازاریاب در اصفهان, آگهی استخدام جدید در اصفهان, آگهی های استخدامی اصفهان

بستنی پام در اصفهان  فوق دیپلم برق ، مکانیک ، حسابدار با حقوق و مزایای عالی استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام اصفهان, آ, هی استخدام فوق دیپلم برق در اصفهان, آگهی استخدام مهندس مکانیک در اصفهان

تعدادی نیروی خانم جهت امور اپراتوری کامپیوتر تعدادی نیروی مرد جهت کار میدانی (رشته برق) در تبریز و اصفهان استخدام می گردند
برچسب‌ها: آگهی استخدام تبریز, بازارکاردرتبریز, آگهی استخدام مهندس برق در تبریز, آگهی استخدام در اصفهان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود مدیر فروش با روابط عمومی بالا آماده به کار و ماموریت به کل کشور استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام مدیرفروش, استخدام کارشناس فروش, آگهی استخدام در شهرستان

شرکت مدیا پردازش نماینده موبایل LG جهت تکمیل کادر اداری و فنی خود در مقاطع فوق دیپلم و کارشناسی در 7 ردیف شغلی استخدام می نمایدبرچسب‌ها: آگهی استخدام در ال جی, آگهی استخدام نماینده ال جی, آگهی استخدام کارمند در تهران, آگهی های جدید استخدامی

یک شرکت بزرگ و فعال در صنایع مادر، جهت تکمیل نیروی انسانی خود، در 4 ردیف شغلی از افراد متخصص و واجد شرایط در یک محیط پویا استخدام می نماید. 
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام لیسانس در اصفهان, آگهی استخدام مدیربرنامه ریزی

کارخانه کفش ایران ست جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود تعدادی کارمند خانم جهت کار در کارخانه کفش ایران ست در اصفهان استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام کارخانه کفش ایران ست, نیازمندی استخدامی اصفهان

گروه سرمایه گذاری دامپروری شیر و گوشت پارس به منظور تامین سرمایه انسانی مورد نیاز گروه بزرگ خود در شهرهای ذیل از نیروهای با انگیزه و علاقمند استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام گروه دامپروری شیر پارس, آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام حسابدار در تبریز, استخدام گروه سرمایه گذاری پارس

یک شرکت تولیدی معتبر در بخش صنایع سلولزی، واقع در شهرک صنعتی جی اصفهان از میان افراد واجد شرایط اقدام به استخدام نیرو جهت رده های شغلی زیر می نماید.برچسب‌ها: آگهی استخدام مهندس برق در اصفهان, آگهی استخدام فوق دیپلم برق در اصفهان, آگهی استخدام جدید در اصفهان, استخدام های جدید در اصفهان

شرکت یاس انفورماتیک فعال در زمینه نرم افزارهای حسابداری و مدیریت دفاتر نمایندگی و گارگزاری بیمه، جهت تکمیل نیروی انسانی خود در شهر اصفهان از میان واجدین شرایط استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام برنامه نویس در اصفهان, آگهی استخدام کارشناس برنامه نویس وب در اصفهان

بخش آمار خانه ریاضیات اصفهان جهت تکمیل تیم مدرسین و کادر پشتیبانی خود به منظور برگزاری دوره های آموزشی از افراد واجد شرایط به صورت پاره وقت استخدام می نماید


برچسب‌ها: آگهی استخدام خانه ریاضیات, آگهی استخدام کارشناس آمار, آگهی استخدام فوق دیپلم آمار

کارمند فروش خانم در محیطی فرهنگی با روابط عمومی بالا جهت ساعت کاری ۸ الی ۱۴ با حقوق ۳۰۰هزار تومان استخدام می گردد
برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, نیازمندی اصفهان, آگهی استخدام محیط فرهنگی, بازارکار اصفهان

شرکت سامر اصفهان جهت تکمیل کادر فنی و کارشناسی خود در ده ردیف شغلی با شرایط زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت سامر, آگهی استخدام مدیرفروش در اصفهان, آگهی استخدام برق کار در اصفهان

شرکت احیاء مواد نوین واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان به یک  نفر با مدرک تحصیلی ترجیحاً کارشناسی مدیریت بازرگانی یا مهندسی صنایع ( MBA) با حداقل ۲ سال سابقه فروش جهت فروش در زمینه کوره های آزمایشگاهی و صنعتی استخدام می نماید. 
برچسب‌ها: آگهی استخدام کارشناس مدیریت بازرگانی در اصفهان, آگهی استخدام مهندس صنایع در اصفهان, آگهی استخدام در اصفهان

شرکت سامر در  شهرک صنعتی مبارکه جهت تکمیل کادر اداری و کارشناسی و فنی و نیروی انسانی خود در ده ردیف شغلی با شرایط زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام نقاش در اصفهان, آگهی استخدام در شهرک صنعتی در اصفهان, آگهی استخدام نصاب دیوارپوش در اصفهان, آگهی استخدام مدیرفروش در اصفهان

شرکت گروه صنعتی سپاهان جهت توسعه نیروی انسانی خود در دو ردیف شغلی در تهران و اصفهان از تخصص های ذیل استخدام می نماید.

 


برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام در تهران, نیازمندی تهران

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان گفت: قرار بود نیروهای استاندارد ۲ برابر شود و مصوبه استخدام ۹۰ نفر نیرو در اصفهان نیز به مسوولان داده شده، اما این مصوبه تاکنون توسط دولت و استانداری اجرا نشده است.

غلامحسین شفیعی، اظهار کرد: مسوولان برای فراخوان استخدام قول مساعد داده‌اند تا بتوان حداقل ماهی یک بار از واحدهای تولیدی بازرسی کرد.

وی ادامه داد: این کمبود نیرو در تمام نقاط کشور وجود دارد ولی دولت باید اجازه استخدام را بدهد. در صورتی‌که نیروهای استاندارد تامین شوند هزار قلم کالای مشمول استاندارد را می‌توان به ۵۶۰۰ قلم رساند.

برچسب‌ها: آگهی استخدام اداره استاندارد, آگهی جذب نیرو در استاندارد

شرکت یاس انفورماتیک فعال در زمینه نرم افزارهای مالی ، بمنظور تکمیل نیروی انسانی خود در شهر اصفهان از میان واجدین شرایط استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام یاس انفورماتیک, آگهی استخدام در اصفهان, آگهی استخدام برنامه نویس در اصفهان, آگهی استخدام مهندس کامپیوتر در اصفهان

ایران خودرو در اصفهان به برقکار ، CNG کار ، صافکار ، نقاش و جلوبندی کار با سابقه استخدام می نمایدبرچسب‌ها: آگهی استخدام ایران خودرو, استخدام جدید در ایران خوردو, استخدام ایران خودرو در اصفهان

یک شرکت فنی مهندسی ساختمانی معتبر در نایین اصفهان کارشناس عمران با مهر نظام مهندسی را استخدام میکند .


برچسب‌ها: آگهی استخدام در اصفهان, استخدام مهندس عمران در اصفهان, نیازمندی اصفهان

شرکت فولادی در شهرک صنعتی سگزی در 30 کیلومتری غرب اصفهان، مهندس برق با شرایط زیر استخدام می کند.
برچسب‌ها: آگهی استخدام مهندس برق در اصفهان, استخدام کارشناس برق در اصفهان, استخدام اصفهان

شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی در اصفهان در 4 ردیف شغلی لیسانس مالی و حسابداری کارشناس امور مشتریان و مرکز اسناد  اپراتور انبار و .. استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی اسخدام کارشناس آمار در اصفهان, استخدام کارشناس بازرگانی در اصفهان, استخدام کارشناس کامپیوتر در اصفهان

شرکت نانوتکنیک اسپادانا واقع در اصفهان، تولید کننده  نرم افزارهای مالی بازرگانی و ارائه دهنده سیستم های مبتنی بر بارکد و سیستم های حفاظتی جهت تکمیل کادر خود به نیروهای زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام حسابدار, استخدام مدیرفروش در اصفهان, نیازمندی استخدامی اصفهان

شرکت روبینا بازار فعال در زمینه  تولید، واردات و توزیع  محصولات پزشکی در ایران به منظور تکمیل نیروی انسانی در دفتر مرکزی اصفهان استخدام می کند:


برچسب‌ها: آگهی استخدام اصفهان, استخدام ویزیتور دراصفهان, استخدام انباردار در اصفهان

شرکت بنیاد بتن ایران در راستای تحقق برنامه های بلندمدت و به منظور تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود در مراکز استانها از فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های عمران و صنایع  استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام مهندس عمران در اصفهان, استخدام سراسری, استخدام در ارومیه, آگهی استخدام در یزد, استخدام در کرمانشاه

شرکت ساختمانی بین المللی هوم سان فوم در اصفهان جهت تکمیل کادر اداری خود مدیر بازرگانی خارجی استخدام می کند
برچسب‌ها: آگهی استخدام مدیربازرگانی خارجی, استخدام در اصفهان, نیازمندی استخدامی اصفهان

شرکت دریا آی تی از نیروهای مستعد و با استعداد در زمینه های که در زیر به آن اشاره شده است به صورت پروژه ای ، پاره وقت و یا مستقر در محل اقدام به استخدام نیرو می نماید. 
برچسب‌ها: آگهی استخدام طراح وب, استخدام برنامه نویس, آگهی استخدام کارمند دفتری, نیازمندی اصفهان

شرکت کویر خودرو سپاهان فعال در زمینه طراحی و ساخت ماشین الات و ربات های هوشمند یک مسئول امور اداری استخدام می نماید


برچسب‌ها: آگهی استخدام مسئول اداری, استخدام شرکت کویر خودرو, استخدام مهندس صنایع در تهران

شرکت صنعت بخار سپاهان فعال در بخش تولید دیگ بخار و منابع تحت فشار به منظور تکمیل نیروی انسانی خود استخدام می نماید :« این خبر به طور اختصاصی توسط کارفرمابه نیازمندی بویور ارسال شده است »


برچسب‌ها: آگهی استخدام جوشکار در اصفهان, استخدام مونتاژکار در اصفهان, استخدام شرکت صنعت بخار سپاهان در اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم،  از طریق برگزاری آزمون کتبی، آزمون مهارت و مصاحبه فنی، طب صنعتی، آزمون توانایی جسمانی و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می نماید.

شرایط عمومی:

تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد

عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح

عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت و مستمری بگیر

داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی

داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۲ ( متولدین تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۷۴ )

داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه

تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

شرایط اختصاصی:

داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم مطابق با مفاد مندرج در این آگهی

دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳

حداکثر سن ۲۴ سال (متولدین ۰۱/۰۸/۱۳۶۸ به بعد) و حداکثر ۲۵ سال برای متقاضیان فوق دیپلم با کد ثبت نام ۱۰


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت فولاد مبارکه, استخدام در فولاد مبارکه, اطلاعیه استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

شرکت بزرگ صنعتی و چند منظوره جهت تکمیل کادر کارشناس و فنی خود در 17 ردیف شغلی زیر در اصفهان استخدام می کند


برچسب‌ها: آگهی استخدام لیسانس مدیریت, استخدام مهندس صنایع, استخدام مدیربازرگانی, استخدام اصفهان, استخدام حسابرس

شرکت فناوری اطلاعات آوب جهت تکمیل کادر پرسنل خود در شهر اصفهان و در 5 ردیف شغلی زیر استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام آوب, استخدام حسابدار در اصفهان, استخدام گرافیست در اصفهان


به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکتر شهرام موحدی با بیان این خبر افزود:با توجه موافقت استاندار استان جهت برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان لیست اسامی پذیرفته شدگان و همچنین اطلاعیه نحوه شرکت در مصاحبه و مدارک مورد نیاز در سایت این اداره کل به نشانی http://isfahan.ivo.ir  قرارداده شده است.
معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از روز شنبه ۲۷ مهرماه سا لجاری آغاز می شود.

ایشان افزود: تعداد افراد مصاحبه شونده  ۲۱۵ نفر است که جهت تصدی شغلهایی چون حسابداری، کارشناس امور اداری، کاردان وکارشناس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و کارشناس مبارزه با بیماریهای دامی به رقابت می پردازند.
وی در ادامه عنوان کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، طی زمانهای اعلام شده در سایت و از تاریخ ۲۷ مهر لغایت ۸ آبان به آدرس اصفهان بلوار کشاورز شهرک امیریه؛  اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزار می شود .
موحدی گفت: دعوت شدگان می بایست با در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی در روز مصاحبه حضور داشته باشند وعدم حضور در تاریخ تعیین شده به منزله ی انصراف از آزمون استخدامی تلقی می شود
وی اضافه کرد: پذیرفته شدگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان حضور در مصاحبه و… به سایت این اداره کل به آدرس  http://isfahan.ivo.ir  مراجعه نمایند.

برچسب‌ها: استخدام اداره دامپزشکی اصفهان, آگهی استخدام دامپزشکی اصفهان, نیازمندی اصفهان, زمان مصاحبه تخصصی استخدامی

شرکت تولیدی لورچ واقع – تهران و اصفهان جهت تکمیل کادر اداری فنی و نیروی انسانی خود در 7 ردیف شغلی زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت لورچ, استخدام فرزکار, استخدام حسابدار در اصفهان

آژانس مهندسی تبلیغات و تحقیقات ۱۲۸ با توجه به طرح توسعه خود و جهت تامین بخشی از سرمایه انسانی مورد نیاز خود در شهر اصفهان از میان مجربین واجد شرایط و دانش آموختگان خلاق، پر انرژی و با انگیزه  در ردیف های شغلی ذیل استخدام می نماید:
برچسب‌ها: آگهی استخدام اصفهان, استخدام کارشناس تبلیغات, استخدام تصویرساز

شرکت پتروشیمی مروارید (سهامی خاص) واقع در منطقه عسلویه برای مشاغل بهره برداری ، ایمنی وآتش نشانی از داوطلبان واجد شرایط ذکور ( آقایان ) ، ترجیحا متقاضیان بومی استان بوشهر ( متولدین یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم از استان بوشهر ) با داشتن شرایط ذیل، از طریق برگزاری آزمون کتبی و روانشناختی ، مصاحبه های تخصصی و سایر مراحل استخدامی ، به صورت قراردادی ( مدت معین ) دعوت به همکاری می نماید.الف: شرایط داوطلبان استخدام:


۱- شرایط عمومی :

۱-۱ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و با یکی از ادیان رسمی کشور.

۲-۱ عدم سوء پیشینه کیفری .

۳-۱ داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی و روانشناختی طبق تائید طب صنعتی و روانشناس کار .

۴-۱ دارا بودن برگ پایان خدمت با معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان در زمان ثبت نام .

۵-۱ عدم اشتغال و تعهد کار بصورت رسمی ، پیمانی ، قراردادی و آزمایشی در سازمان ها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن.

۶-۱ عدم اشتغال و تعهد کار در شرکتهای خصوصی پتروشیمی .۲– شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای مشاغل بهره برداری :

۱-۲ داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ، صنایع شیمیایی و فوق دیپلم در رشته های شیمی ، عملیات پتروشیمی و صنایع شیمیایی .

۲-۲ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست ) .

۳-۲ داشتن حداکثر ۲۳ سال سن ( متولدین ۱۳۶۹/۰۸/۰۱ به بعد ) برای داوطلبان دیپلم و داشتن ۲۶ سال سن برای داوطلبان فوق دیپلم (متولدین ۱۳۶۶/۰۸/۰۱ به بعد )

توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۳- شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای شغل مامور آتش نشان :

۱-۳ داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در کلیه رشته های تحصیلی .

۲-۳ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست )

۳-۳ داشتن حداکثر ۳۰ سال سن ( متولدین ۱۳۶۲/۰۸/۰۱به بعد )

۴-۳ دارا بودن گواهینامه پایه یکم رانندگی .

۵-۳ داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط در مشاغل آتش نشانی با ارائه گواهی معتبر و رسمی همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه .

۶-۳ برخورداری از شرایط فیزیکی مناسب برای شغل ( قد ۱۷۵ سانتی متر به بالا )

توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۴ – شرایط شرکت در آزمون استخدامی برای مشاغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی و افسر ایمنی :

۱-۴ داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های ایمنی صنعتی ، صنایع گرایش ایمنی صنعتی ، شیمی .

۲-۴ دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳ ( برای فرزندان عزیز شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ % به بالا ، شرط معدل الزامی نیست ) .

۳-۴ داشتن حداکثر ۳۰ سال سن برای شغل اپراتور اتاق کنترل ( متولدین ۱۳۶۲/۰۸/۰۱ به بعد ) و حداکثر ۲۸ سال سن برای شغل افسر ایمنی (متولدین ۱۳۶۴/۰۸/۰۱به بعد ) .

۴-۴ داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط برای شغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی و داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط در مشاغل ایمنی برای شغل افسر ایمنی با ارائه گواهی معتبر و رسمی همراه با گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه

۵-۴ برخورداری از شرایط فیزیکی مناسب برای شغل اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی ( قد ۱۷۵ سانتی متر به بالا ) .

توضیح اینکه مدت خدمت سربازی به حداکثر سن متقاضیان فوق اضافه می شود .

۵ – شرایط مدرک تحصیلی :

دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).

تذکر۱ : فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده ، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهد بود . در صورت مشاهده ، بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام..


برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مروارید, استخدام دیپلم در شرکت پتروشیمی, استخدام در عسلویه

یک شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی در اصفهان در 8 رشته جهت افزایش کادر خود از میان افراد واجد شرایط زیر استخدام می نماید:برچسب‌ها: آگهی های استخدام کارشناس آمار در اصفهان, استخدام کارشناس پلیمر در اصفهان, استخدام کارشناس اقتصاد در اصفهان

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به استناد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۳/۹۲/۲۲۰/د ، ۴/۳/۱۳۹۲ ، ۲۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در تهران به شرح زیر استخدام می‌کند.
برچسب‌ها: آگهی استخدام معاونت رئیس جمهوری, استخدام معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور, استخدام معاونت سرمایه انسانی رئیس جمهوری

شرکت رایتل، اپراتور سوم تلفن همراه کشور با هدف ارائه خدمات نسل سوم (3G) جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از متقاضیان واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی و بالاتر با حداقل 3 سال سابقه کار و آشنایی با زبان انگلیسی استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت رایتل, استخدام جدید شرکت رایتل, اطلاعیه استخدامی شرکت رایتل

شرکت مواد شوینده آرایشی و بهداشتی گلان تعداد 12 نفر را بمنظور تکمیل کادر خود استخدام می نماید.
برچسب‌ها: آگهی استخدام شرکت گلان, استخدام شامپو گلان, استخدام اصفهان, نیازمندی اصفهان

شرکت پرسیت جهت تکمیل کادر دفتر تهران از چند نفر فارغ التحصیل کارشناسی رشته حسابداری و یا امور اداری در سراسر کشور استخدام می نماید.


برچسب‌ها: آگهی استخدام سراسری, استخدام حسابدار در قم, استخدام شرکت پرسیت, استخدام در کرمانشاه

شرکت صنایع شایا شیمی جهت تکمیل کادر خود در دو ردیف شغلی زیر استخدام می نماید
برچسب‌ها: آگهی استخدام اصفهان, آگهی استخدام مهندس شیمی, استخدام مهندس پتروشیمی

یک شرکت تولید کننده مخازن تحت فشار (CNGو…) واقع در اصفهان در دو ردیف شغلی زیر استخدام مینماید


برچسب‌ها: آگهی استخدام لیسانس مکانیک, آگهی استخدام فوق دیپلم مکانیک, استخدام جدید

شرکت معتبر تولیدی در منطقه صنعتی بزرگ شرق اصفهان جهت تکمیل کادر اداری و تولیدی خود در سه ردیف شغلی زیر استخدام میکند
برچسب‌ها: آگهی استخدام کارشناس شیمی, استخدام کارشناس بازرگانی در اصفهان, استخدام جدید در اصفهان

خبرنامه
خبرنامه هاي بويور
خبرنامه نيازمندي بويور
تبليغات متني
نظرسنجي